HZS Zlínského kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Medailové úspěchy krajských hasičů v běhu na 100m s překážkami a štafetách.

(27.8.2016) Mistrovství České republiky v požárním sportu Brno 2016. Den druhý.

Dnes se rozhořely další boje jednotlivců i družstev nejlepších profesionálních, dobrovolných i podnikových hasičů v běhu na 100 metrů s překážkami a štafetách. Místem sportovního klání byl stadion VUT Brno na ulici Technická.

Dnešní den byl velmi úspěšný i pro profesionální hasiče naší krajské reprezentace a přinesl také první medaile a úspěch v celkovém hodnocení družstev.

V bězích na 100 metrů s překážkami se naše družstvo umístilo na bronzové příčce. Úspěch slavili i jednotlivci, kdy Radek Šuba vybojoval ve finálovém běhu mužů o absolutního mistra ČR čtvrté místo. Na odpolední start štafet na 4x100 metrů s překážkami mužů HZS se postavila dvě družstva našich reprezentantů. Štafeta „A“ skončila stříbrná a štafeta „B“ na šesté příčce. V této soutěžní disciplíně startovalo celkem 32 štafet.

Po druhém dni se naše krajská reprezentace posunula v celkovém hodnocení družstev HZS na druhé místo.