Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání

Hlavní menu

VI. ročník badmintonového turnaje v Přerově

Úterní ráno dne 22.3.2016 v 7:30 se otevřela pro VI. ročník badmintonového turnaje Badminton aréna Přerov. Do letošního ročníku se přihlásilo neuvěřitelných dvacet párů, které zde chtěly změřit své síly. Konečný počet příchozích byl 17 párů.

Turnaje se zúčastnili jeden ženský pár z KOPIS Olomouc, mix z HZS SŽDC, dále pak kolegové z HZS Brno, z krajského ředitelství Olomouc, z PS Olomouc i kolegové z PS Zábřeh a velké zastoupení zde měl ÚO Přerov.

První míč byl rozehrán již v 8:30 hod. s rozdělením do čtyř základních skupin systémem každý s každým. Do finále postupovaly první dva páry a přenášely si do finálové skupiny vzájemný zápas. O konečném pořadí ostatních hráčů rozhodly boje z daného umístění. Vytvořily se skupiny o 9. až 13. místo a o 14. až 17. místo.

S velkým napětím se čekalo na součet zápasů a přepočítání vyhraných míčů. Nakonec suverénně vyhráli hosté z HZS Brno  Antonín Hráček / Jaroslav Juřík, na druhém místě se umístili Jan Čtvrtníček / Ivo Šamánek a na třetím kolegové Ládíčkové  Láďa Patrman / Láďa Novotný. Jelikož byl turnaj vyhlášen i samostatně pro ženy, první místo bezkonkurenčně vyhrály Svatava Kašinová / Gabriela Divilová.

Závěrem turnaje provedl vyhodnocení pan ředitel ÚO Přerov Ing. Miroslav Čoček, který všem  poděkoval za jejich účast, že se nikdo nezranil a fair-play hru.

S pozváním na další ročník, který se bude konat v březnu 2017 jsme se s potleskem rozešli.

Závěrem musím ještě poděkovat naší kolegyni a pro soutěž mé asistentce Petře Maléřové, která mi velmi pomohla tento turnaj zorganizovat a dotáhnout do zdárného konce.