Vaše důvěra je náš závazek

HOKEJOVÝ TURNAJ IZS

Ve středu 24. února 2016 pořádal HZS Plzeňského kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Plzeň, z. s.

PLZEŇSKÝ HOKEJOVÝ TURNAJ SLOŽEK IZS.

Turnaj se konal na zimním stadionu Kooperativa Aréna Plzeň Košutka, partnerem akce byl Plzeňský Prazdroj a hypermarket Globus Chotíkov.

Hokejový turnaj se hrál ve dvou kategoriích.

V kategorii PROFI, ve které byly týmy složeny z hráčů, co hráli nebo stále hrají hokej v organizovaných soutěžích ČSLH, vyhrálo družstvo HZS Ústeckého kraje, na druhém místě skončili Plzeňáci, třetí místo vybojoval tým z Tachova a čtvrtá příčka zůstala Domažlicím.

IMG_5650.JPG
IMG_5602.JPG
IMG_5653.JPG
IMG_5605.JPG

V kategorii HOBBY, ve které hráli rybníkoví specialisté, si zlato vybojoval tým ZZS PK, druhé místo patří družstvu z Karlových Varů, třetí byli Plzeňáci a čtvrté místo si odvezli do Ústeckého kraje.