HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Zlínského dvojboje se zúčastnil rekordní počet sportovců

(29.7.2016) Pohárová soutěž v disciplinách požárního sportu v areálu stanice profesionálních hasičů Uherský Brod. 

Před devátou hodinou ranní byl slavnostním nástupem sportovců, organizátorů a zástupců vedení HZS Zlínského kraje zahájen další ročník soutěže v disciplinách požárního sportu Zlínský dvojboj. Všechny účastníky závodu, který je zařazena do seriálu soutěží Českého poháru v dvojboji, přišli pozdravit také hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, starosta města Ing. Patrik Kunčar a ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar.

Dnešního sportovního klání se zúčastnil rekordní počet 104 profesionálních, dobrovolných a podnikových hasičů z celé republiky. Na start se jako hosté postavili i profesionální hasiči ze Slovenska.

V dopoledních hodinách absolvovali všichni sportovci dvě kola disciplíny výstupu do 4. podlaží cvičné věže. Odpoledne, po krátké polední přestávce, pokračovala soutěž v běhu na 100 metrů s překážkami ( výsledkové listiny jsou přiloženy ke zprávě).

Ke skvěle strávenému dni přispěla nejen výborná sportovní atmosféra a bezvadné zabezpečení akce, ale i velmi příjemné letní počasí.

Autor por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem