HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Žádný sport není hasičům cizí.

(21.9.2015) Sportovní areál obce Sazovice hostil v pátek 18. 9. 2015 7. ročník turnaje IZS v malé kopané.  

Sport je nedílnou součástí života profesionálních hasičů a nemusí se jednat jen o soutěže v  požárního sportu nebo klání v disciplinách TFA (nejtvrdší hasič přežije). Tradiční je i účast na soutěžích v plavání, lyžování, cyklistice nebo lezení. Stranou nezůstává ani tak tradiční a masově rozšířený sport jako je kopaná.
 
V pátek 18. 9. 2015 se ve sportovním areálu v obci Sazovice na Zlínsku uskutečnil už 7. ročník turnaje složek IZS v malé kopané. Do bojů o pohár se zapojily týmy profesionálních hasičů z Uherského Hradiště, Kroměříže a Zlína. S profesionálními hasiči změřila síly družstva Městské policie Zlín, zdravotnické záchranné služby, hasičů města Zlína a zaměstnanců úřadu Zlínského kraje. Přátelské vztahy mezi zúčastněnými neubraly nic na bojovnosti a snaze stanout na stupni vítězů.
 
Po celodenním boji zvedli nakonec pohár vítězů nad své hlavy profesionální hasiči z Kroměříže. Druhou a třetí příčku pak obsadili jejich kolegové z Uherského Hradiště a Zlína.
 
Vítězům blahopřejeme a budeme se těšit na další ročník. Celá sportovní akce se uskutečnila za finanční podpory Zlínského kraje.
 
Autor: por. Bc. Libor Netopil
           tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem