HZS Pardubického kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vrtulník letěl k muži, který havaroval s motorovou koloběžkou, zraněné psy hasiči museli po nehodě umístit do odchytových klecí

HZS Pardubického kraje, územní odbor Chrudim

K nehodě motorové koloběžky do Krouny vyjížděli v sobotu 17. června v 14.42 hodin profesionální hasiči z Hlinska. Muž utrpěl zranění, se kterým byl transportován vrtulníkem Letecké záchranné služby do nemocnice. Hasiči dále odstranili následky nehody a vrátili se zpět na stanici.

HZS Pardubického kraje, územní odbor Pardubice

Do Býště, k dopravní nehodě osobního vozidla, vyjížděli v neděli 18. června v 15.12 hodin profesionální i dobrovolní hasiči z Holic. Jednalo se o náraz vozu do stromu. Na místě při příjezdu holické jednotky hasičů zasahovali již hasiči z Hradce Králové, kteří provedli u havarovaného vozu odpojení akumulátoru. Řidička byla v péči Zdravotnické záchranné služby Hradec Králové, která ženu následně odvezla do Fakultní nemocnice Hradec Králové. V automobilu cestovalo několik psů, kteří utrpěli zranění. Psi museli být umístěni do odchytových klecí, které vlastní dobrovolní hasiči z Holic. Ti také psy odvezli k ošetření do veterinární ambulance v Holicích. Po odstranění následků nehody jednotkami hasičů, bylo místo události předáno policistům k vyšetření příčin nehody.

Vendula Horáková, tisková mluvčí

Odkazy do noveho okna

DN Hlinsko

DN Hlinsko 

Detailní náhled

DN Hlinsko1

DN Hlinsko1 

Detailní náhled

DN Býšť

DN Býšť 

Detailní náhled

DN Býšť1

DN Býšť1 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem