HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Vážná dopravní nehoda u Milovic na Jičínsku skončila zraněním osob

Silnice byla v místě nehody několik hodin částečně uzavřena. 

   V pondělí 19.6. krátce po páté hodině odpoledne došlo na silnici I/35 poblíž obce Milovice na Jičínsku k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.
   Vozidlo značky Škoda Octavia přijíždějící po hlavní silnici směrem od Hořic narazilo do boku vozidla Peugeot, které přijíždělo z vedlejší silnice. Z hasičů byl mezi prvními na místě velitel požární stanice Hořice, který shodou okolností místem projížděl. Neprodleně oznámil událost na krajské operační a informační středisko hasičů a aktivně se zapojil do řešení následků nehody.  Během následujících chvil se na místo sjeli profesionální hasiči ze stanice Hořice a ČEPRO Cerekvice a jednotka sboru dobrovolných hasičů také z Hořic. Při nehodě bylo zraněno všech pět účastníků nehody, tj. čtyři ženy a jeden muž. Hasiči provedli uvolnění osob z vraků vozidel, poskytli jim předlékařské ošetření a následně asistovali zdravotníkům. Vážně zraněnou řidičku z jednoho vozidla transportoval vrtulník letecké záchranné služby do Fakultní nemocnice v Hradci Králové, další zraněné z místa odvezly vozy zdravotnické záchranné služby.    
   Hasiči následně zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a pomohli s naložením jednoho z automobilů na vozidlo odtahové služby. Silnice byla v místě nehody až do večerních hodin částečně uzavřena. 

Text: mjr. Mgr. Ondřej Sezima
Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Odkazy do noveho okna

Milovice3

Milovice3 

Detailní náhled

Milovice2

Milovice2 

Detailní náhled

Milovice1

Milovice1 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem