HZS hlavního města Prahy  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Pražští hasiči vyhlásili veřejnou sbírku pro pozůstalé po Janu Odermattovi

Veřejnou sbírku iniciovalo Odborové sdružení hasičů Praha ve spolupráci s Hasičským záchranným sborem hlavního města Prahy. 

Získané finanční prostředky budou předány rodině Jana Odermatta. 

Libovolný finanční příspěvek můžete zasílat na transparentní účet u Fio banky 2401166457 / 2010. Pohyb finančních prostředků je možné sledovat pod webovým odkazem https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2401166457

Při zásahu u požáru lakovny v obci Zvole dne 14. února 2017 došlo k vážnému zranění příslušníka pražských hasičů Jana Odermatta z hasičské stanice Radotín. I přes okamžitě poskytnutou předlékařskou pomoc na místě zásahu a následnou hospitalizaci na anesteziologicko-resuscitačním oddělení kladenské nemocnice Jan Odermatt svému vážnému zranění podlehl.

Jan Odermatt nastoupil k pražskému sboru 13.12.1993. Celou dobu sloužil na hasičské stanici Radotín ve směně “B" a po absolvování specializačních kurzů se stal technikem chemické služby. Byl zkušeným hasičem, pracoval samostatně, ale zároveň uměl podpořit týmovou práci celé jednotky.

Jan Odermatt byl skvělý kolega a kamarád. Pro pražské hasiče je jeho odchod bolestnou ztrátou. Jménem jeho rodiny děkujeme za vlnu solidarity a za finanční pomoc, kterou po ukončení sbírky předáme pozůstalým. 


qrplatba_Odermatt.png
 

sbirka_Odermatt.jpgsbirka_Odermatt.jpg

vytisknout  e-mailem