HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

V. Mistrovství Hasičského záchranného sboru ČR ve volejbale se blíží

Soutěž hasičů se uskuteční ve dnech 17.-18.10. ve Špindlerově Mlýně. 

   Hasičský záchranný sbor (dále jen HZS) Královéhradeckého kraje pořádá ve dnech 17. až 18. října ve Špindlerově Mlýně pátý ročník tradičního Mistrovství HZS ČR ve volejbale. Díky vstřícnosti sboru Armády České republiky se soutěž uskuteční ve sportovním areálu Vojenské zotavovny Bedřichov.
   Během dvou dní se zde na třech krytých hřištích představí celkem patnáct družstev z jednotlivých krajů a z Generálního ředitelství HZS ČR. Odehráno bude čtyřicet dva utkání, vítězství budou obhajovat hasiči z Moravskoslezského kraje, kteří zvedli nad hlavu pohár pro vítěze při minulém Mistrovství ČR v roce 2013 v Nymburku.
   Mistrovství ve Špindlerově Mlýně bude zahájeno v úterý 17.10. v 9:30 hodin slavnostním nástupem družstev a rozhodčích, vyhlášení výsledků a zakončení mistrovství je naplánováno na středu 18.10. v 15:00 hodin.
   Výsledky po prvním hracím dnu a samozřejmě také celkové výsledky budou průběžně zveřejňovány na stránkách HZS ČR (www.hzscr.cz) a také na stránkách HZS Královéhradeckého kraje (www.hzscr.cz/hzs-kralovehradeckeho-kraje.aspx).
   HZS Královéhradeckého kraje děkuje všem sponzorům akce, kteří přispěli finančně nebo věcnými cenami a kteří jsou mimo jiné uvedení na plakátu k akci.

Organizace turnaje.docx

Rozlosování do skupin.docx


Text: mjr. Mgr. Ondřej Sezima
Foto: HZS Královéhradeckého kraje

Odkazy do noveho okna

MČR HZS - volejbal.jpg

MČR HZS - volejbal.jpg 

Detailní náhled
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem