HZS Jihočeského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Účelová neinvestiční dotace pro JSDHO 2017

5.1.2017

Ministerstvo vnitra-generální ředitelství Hasičského záchranného sboru České republiky (dále jen „MV-GŘ HZS ČR“) v souladu s § 24 odst. 1 písm. c) zákona č. 133/1985 Sb., o požární ochraně, ve znění pozdějších předpisů a se zákonem č. 218/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech a o změně některých souvisejících zákonů (rozpočtová pravidla), ve znění pozdějších předpisů (dále jen „zákon č. 218/2000 Sb.“), stanoví Zásady poskytování a použití účelové neinvestiční dotace z rozpočtu MV-GŘ HZS ČR na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí (dále jen „zásady“).

V souladu s uvedenými zásadami MV-GŘ HZS ČR vyhlašuje výši účelové neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů (dále jen „SDH“) obcí na zabezpečení akceschopnosti jednotek SDH vybrané obce a na člena dle hodinové dotace odborné přípravy, která bude poskytována v roce 2017.

Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek SDH obcí 2017 - dokumenty: Zásady *.pdf,   Vzor žádostí *.doc,   Vzor žádostí *.xls,   Vyhlášení,   Postupy vyčíslení výdajů

vytisknout  e-mailem