HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Účelová neinvestiční dotace

z rozpočtu MV-GŘ HZS ČR do rozpočtu krajů a hl. m. Prahy na výdaje jednotek SDH obcí 

•  2018 - Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek SDH obcí Zlínského kraje

  • MV-GŘ HZS ČR sděluje, že byly vyhlášeny neinvestiční dotace obcím v rámci programu „Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek sborů dobrovolných hasičů obcí poskytovaná obcím prostřednictvím krajů a hl. m. Prahy.  Výzva „Zabezpečení akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů vybrané obce na rok 2018“ zde
  • Poskytování dotací se řídí nově vydanými „Zásady pro poskytování a použití účelové neinvestiční dotace obcím na rok 2018“ zde, příloha č.1.
  • Sběr žádostí pro poskytování neinvestičních dotací na rok 2018 bude probíhat do 28. února 2018. Žádosti budou adresovány na HZS Zlínského kraje, a to pouze v elektronické podobě prostřednictvím datových schránek.

    Předepsaný aktivní formulář žádosti pro obce ve formátu programu excel ke stažení zde.

  • Součástí žádosti musí být kopie dokumentu (smlouvy) o zřízení účtu u České národní banky, na který bude obci dotace poskytnuta.

  • OZNÁMENÍ  (V Praze dne 16. dubna 2018)
    Podle § 76 odst. 3 správního řádu se žadatelům v rámci jednoho vyššího územního samosprávného celku – Zlínského kraje: Obec Babice, Obec Bílovice, Město Bojkovice, Městys Buchlovice, Obec Halenkov, Město Holešov, Obec Horní Bečva, Obec Jablůnka, Město Karolinka, Město Koryčany, Město Kunovice, Město Luhačovice, Obec Nedakonice, Město Rožnov pod Radhoštěm, Město Slavičín, Město Slušovice, Obec Starý Hrozenkov, Obec Strání, Město Vizovice, Obec Vlčnov, Statutární město Zlín, kteří podali žádosti o dotaci na základě výzvy k podání žádosti o poskytnutí dotace k zabezpečení akceschopnosti jednotky sboru dobrovolných hasičů vybrané obce na rok 2018, dává na vědomí, že bylo vydáno usnesení podle § 140 odst. 1 správního řádu, pod č.j. MV-41065-3/PO-IZS-2018 ze dne 13. dubna 2018 a předmětná řízení byla spojena do společného řízení.

•  2017 - Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek SDH obcí - Zásady, Žádost, Vyhlášení

•  2016 - Účelová neinvestiční dotace na výdaje jednotek SDH obcí - Zásady, Žádost, Vyhlášení

vytisknout  e-mailem