HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Tradiční setkání bývalých profesionálních hasičů

(1.12.2016) Celkem 35 bývalých příslušníků a zaměstnanců HZS Zlínského kraje přijalo pozvání ke společnému setkání, které se uskutečnilo v pátek 25. listopadu v budově krajského ředitelství HZS Zlínského kraje ve Zlíně. 

Všechny zúčastněné přivítali ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar a předsedkyně Odborového svazu hasičů ve Zlíně kpt. Ing. Martina Neuwirthová.

Toto setkání se stalo i vítanou příležitostí k blahopřání a předání věcných darů letošním jubilantům. Všichni také minutou ticha vzpomněli na ty kolegy, kteří už nejsou mezi námi. Setkání ale nebylo jen o vzpomínce a oslavě jubilantů. Všichni přítomní si mohli prohlédnout prostory centrální stanice,  novou požární techniku a věcné prostředky PO. Krajský ředitel pak mimo jiného prezentoval plány na výstavbu nového objektu centrální stanice.

Po této „oficiální části“ programu pokračovalo setkání tradičním posezením v restauraci „Maja“, kde se pak dlouho do večerních hodin vzpomínalo na „staré časy“, kamarády, kolegy a prožité zásahy.

Děkujeme všem za účast, přejeme hodně zdraví v následujícím roce a těšíme se na další setkání.

Autor: por. Bc. Libor Netopil, tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

vytisknout  e-mailem