HZS Plzeňského kraje

Vaše důvěra je náš závazek

Titul hokejového mistra si z Plzně odvezli Severočeši

115FOTOGALERIE ZÁPASY, VYHODNOCENÍVe středu 1. března 2016 pořádal HZS Plzeňského kraje ve spolupráci s Hasičským sportovním klubem Plzeň, z. s.

PLZEŇSKÝ HOKEJOVÝ TURNAJ SLOŽEK IZS.

Turnaj se konal na zimním stadionu Kooperativa Aréna Plzeň Košutka, partnerem akce byl Plzeňský Prazdroj a hypermarket Globus Chotíkov.

Hokejový turnaj se hrál ve dvou kategoriích.

V kategorii PROFI, ve které byly týmy složeny z hráčů, co hráli nebo stále hrají hokej v organizovaných soutěžích ČSLH, vyhrálo družstvo HZS Ústeckého kraje, na druhém místě skončili Plzeňáci, třetí místo vybojoval tým z Domažlic a čtvrtá příčka zůstala Tachovu.

Nejlepším brankářem byl jmenován Václav Netrval z týmu HZS Plzeň, nejlepším střelcem Marek Barcal z Ústeckého kraje a nejkrásnějším hráčem Barča Hrůšová z Tachova.

2

V kategorii HOBBY, ve které hráli rybníkoví specialisté, si zlato vybojoval tým z Karlovarského kraje, druhé místo patří Plzeňákům, třetí bylo družstvo ZZS Plzeňského kraje a čtvrté místo si odvezli do Ústeckého kraje.

Nejlepším brankářem byl vyhlášen Ondřej Žižka a nejlepším střelcem Michal Linhart, oba z Karlovarského kraje.