HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Těžké zraněný motorkáře si vyžádala pondělní nehoda u Velkého Třebešova

Hasiči ze všech územních odborů Královéhradeckého kraje vyjížděli v pondělí k nějaké dopravní nehodě.  

Územní odbor Hradec Králové
Profesionální hasiči z Nového Bydžova zasahovali v ranních hodinách (ohlášeno 7:36) u dopravní nehody osobního automobilu značky Škoda Felicia, ke které došlo na silnici č. 324 mezi Novým Bydžovem a Skochovicemi. Vozidlo vyjelo mimo komunikaci a převrátilo se na bok. Uvnitř cestoval starší manželský pár, kterému pomohl z vozidla ven muž, který projížděl kolem. Obě osoby byly prohlédnuty zdravotnickou záchrannou službou, byly bez zranění. Hasiči pomohli s vyproštěním vozu z příkopu a následným naložením na odtah. Po půl deváté se vrátili zpět na stanici.

Územní odbor Jičín
Profesionální hasiči z Jičína zasahovali po 4. h ranní (ohlášeno 3:56) při dopravní nehodě osobního automobilu, která se stala na kruhovém objezdu v Jičíně – Holínském předměstí. Řidič z místa nehody utekl, proto byl přivolán psovod se psem k prohledání okolí. Došlo k úniku provozních kapalin. Hasiči odpojili na vozidle autobaterii a zasypali vyteklé kapaliny sorbentem. Poté vozovku uklidili.

Územní odbor Náchod
Jaroměřští profesionální hasiči vyjížděli ve 14:55 do Velkého Třebešova k dopravní nehodě, při níž došlo ke střetu osobního vozidla s motocyklem. Motocyklista utrpěl těžká zranění. První pomoc mu poskytl lékař sanitky, která právě projížděla kolem. Hasiči pomohli zdravotnické záchranné službě s ošetřením osoby a s jejím transportem do vrtulníku, který ji přepravil do nemocnice. Hasiči zasypali uniklé provozní kapaliny sorbentem a provedli úklid vozovky.

Územní odbor Rychnov nad Kněžnou
Profesionální hasiči z Dobrušky byli v 10:16 přivoláni ke srážce osobního automobilu s dodávkou, ke které došlo na silnici č. 14 v Dobrušce. Jedna osoba utrpěla zranění. Zdravotnická záchranná služba ji ošetřila a odvezla do nemocnice. Hasiči uklidili místo nehody a vrátili se zpět na stanice.

Územní odbor Trutnov
Trutnovští profesionální hasiči vyjížděli krátce po půlnoci (ohlášeno 0:19) k dopravní nehodě, při níž osobní vozidlo najelo do hydrantu a urazilo jej v ulici Náchodská v Trutnově. Jednotka uzavřela přívod vody a vyčkala příjezdu pracovníka pohotovostní služby Vodovodů a kanalizací. Ve spolupráci s Policií České republiky našla vozidlo, které škodu způsobilo, řidič se však na místě nenacházel. 

Odkazy do noveho okna

3 DN Dobruška

3 DN Dobruška 

Detailní náhled

2 DN Dobruška (3)

2 DN Dobruška (3) 

Detailní náhled

1 DN Dobruška (2)

1 DN Dobruška (2) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem