HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Stanicí zněla slova poděkování i přání do nového roku.

(5.1.2016) Krajští hasiči spolu s významnými hosty slavnostně zahájili rok 2016. 

Dnes v osm hodin ráno se v prostorách garáží výjezdové techniky sešli příslušníci a zaměstnanci krajského ředitelství HZS Zlínského kraje spolu s příslušníky sloužící směny centrální stanice Zlín, aby tak společně zahájili rok 2016. Slavnostního zahájení roku se jako hosté zúčastnili také hejtman Zlínského kraje MVDr. Stanislav Mišák, primátor města Zlína MUDr. Miroslav Adámek a první náměstek starosty Krajského sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska Stanislav Pumprla.

Všichni hosté ocenili práci profesionálních hasičů při zdolávání mimořádných událostí na území kraje a vyzdvihli také vysokou úroveň vzájemné spolupráce. Všem hasičů popřáli do nadcházeného roku nejen mnoho pracovních, ale i osobních úspěchů.

K přání se za vedení HZS Zlínského kraje připojil i ředitel krajských hasičů plk. Ing. Vít Rušar, který krátce shrnul loňský rok, a to jak z pohledu zásahové činnosti, tak i plnění ostatních úkolů. Závěrem také poděkoval všem příslušníkům a zaměstnancům za dosavadní práci.

Součástí slavnostního nástupu bylo také ocenění příslušníků HZS Zlínského kraje za věrnost ve službě profesionálních hasičů a také za dosažení mimořádných sportovních výkonů (viz. příloha zprávy).

Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem