HZS Ústeckého kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

Soutěž O pohár ředitele Územního odboru Teplice HZS Ústeckého kraje

V neděli 5. 5. 2024 uspořádal Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje se Sdružením hasičů Čech, Moravy a Slezska okresu Teplice a Sportovním klubem hasičů Ústeckého kraje již 21. ročník soutěže mladých hasičů „O pohár ředitele Územního odboru Teplice HZS Ústeckého kraje“.

OpohrediteleHZSTeplice5.5.2024Blina_269.jpgSoutěž se uskutečnila na sportovním hřišti při Základní škole Za Chlumem v Bílině. Nezbytné zázemí soutěže bylo zabezpečeno v objektu nové hasičské stanice Jednotky sboru dobrovolných hasičů města Bílina. Ve třech věkových kategoriích: přípravka, mladší žáci a starší žáci, se soutěže zúčastnilo 23 družstev. Úkolem souženích družstev bylo v co nejkratším čase zvládnout štafetu 4x60 m a požární útok.

V kategorii přípravka zvítězilo družstvo sboru dobrovolných hasičů Srbice, v kategorii mladší žáci se na prvním místě umístilo družstvo sboru dobrovolných hasičů Osek A, v kategorii starší žáci vyhrálo družstvo sboru dobrovolných hasičů Modlany. Soutěž byla realizována za finanční podpory města Bílina, skupiny ČEZ, a.s., Louda Auto a.s., HET spol. s r.o., za jejichž významnou podporu děkujeme.