HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Řidičce pomohl z převráceného vozidla svědek nehody.

(19.1.2016) Dopravní nehoda osobního vozidla u obce Oldřichovice. Na místě zasahovali profesionální hasiči z Otrokovic.  

Dvě minuty před jedenáctou hodinou dorazila jednotka profesionálních hasičů ze stanice Otrokovice na místo hlášené dopravní nehody osobního vozidla, ke které došlo na komunikaci mezi obcemi Oldřichovice a Pohořelice na Zlínsku.

Osobní vozidlo zn. Renault vyjelo mimo komunikaci a převrátilo se do příkopu. Ve vozidle byla v době nehody pouze řidička. Z havarovaného vozidla jí pomohl řidič, který projížděl místem události.  

Hasiči zabezpečili místo nehody a havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Řidičku, která byla v šoku a ztěžovala si na bolesti hrudníku, si převzala do své péče posádka zdravotnické záchranné služby. Ta ji také následně odvezla k další kontrole do nemocnice.

Na žádost velitele zásahu byl na místo události vyslán vyprošťovací automobil ze stanice Otrokovice. S jeho pomocí bylo havarované vozidlo vytaženo z příkopu a postaveno zpět na kola. Odtah vozidla zajistil po dohodě s velitelem zásahu jeho majitel. Hasiči dokončili úklid komunikace a vrátili se zpět na svou stanici.

Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem