HZS Pardubického kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Prosluněná neděle vylákala motorkáře na silnice, řada z nich ale svou cestu nedokončila

K nehodě motorkáře do Dašické ulice v Pardubicích vyjížděli 27. března v 11.56 hodin hasiči. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu malého motocyklu a neznámého vozidla. Jednotka zajistila drobný únik provozních náplní, kdy použila přibližně 5 kg sorpčního materiálu k zasypání vyteklého benzinu. Dále jednotka na místě provedla zajištění motocyklu proti požáru. Po odstranění následků nehody se jednotka hasičů vrátila zpět na stanici.

V neděli v 16.07 hodin zasahovala jednotka ze Žamberka u nehody motorkáře v Klášterci nad Orlicí (Čiháku). Jednalo se o nehodu motocyklisty s osobním vozem. Motorkář byl v péči zdravotníků. Na místo byla povolána i Letecká záchranná služba. Hasiči poté odstranili následky nehody a v 18.15 hodin se vrátili zpět na svou základnu.

V 17.33 hodin směřovaly hasičské vozy do Rabštejnské Lhoty, kde došlo ke střetu dodávky Volkswagen Transporter s řidičkou skútru. Při příjezdu na místo hasiči zajistili a ošetřili ležící řidičku skútru a poté ji předali do péče zdravotnické záchranné službě. Hasiči ze silnice odstranili zbytky střepů a úlomků a předali místo policistům, kteří vyšetří příčiny nehody.

 

Vendula Horáková, tisková mluvčí

Odkazy do noveho okna

Dašická Pardubice

Dašická Pardubice 

Detailní náhled

Klášterec1

Klášterec1 

Detailní náhled

Rabštejnská Lhota

Rabštejnská Lhota 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem