HZS Kraje Vysočina  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Přehled událostí na Třebíčsku od 07,00 hod dne 24. února do 07,00 hod dne 25. února 2016

 

V 12,29 hod asistovala jednotka profesionálních hasičů z Třebíče při přistání vrtulníku LZS a transportu pacienta v Kožichovicích.

V 13,31 hod vyjeli jemničtí profesionální hasiči do Domu s pečovatelskou službou na ulici Na Předlískách v Jemnici. V jednom z bytů upadla imobilní osoba. Hasiči ji zvedli a uložili na lůžko.

V 15,00 hod vyjížděli třebíčští profesionální hasiči k ohlášenému střetu osobního vozidla s chodkyní na Žerotínově náměstí v Třebíči. Hasiči pomohli zdravotníků s ošetřením zraněné ženy. Jednotka dále na místě regulovala dopravu a místo události technicky zabezpečila.

V 15,07 hod provedli třebíčští profesionální hasiči otevření dveří bytu na ulici Dukovanská v Třebíči. V bytě hrozilo nebezpečí z prodlení.

V 15,25 hod se u Dolních Vilémovic střetla dvě osobní vozidla. Při nehodě utrpěli zranění tři lidé. Zasahující jednotka profesionálních hasičů ze stanice v Třebiči poskytla zraněným osobám předlékařskou první pomoc a po příjezdu zdravotníků je předala do jejich péče. Na havarovaných vozidlech hasiči provedli protipožární opatření a místo události technicky zabezpečili.

V 15,44 hod asistovala jednotka profesionálních hasičů z Třebíče při přistání vrtulníku LZS a transportu pacienta v Kožichovicích.

V 15,52 hod vyprostili třebíčští profesionální hasiči kočku, která uvízla ve sloupu veřejného osvětlení v obci Loukovice.

Kpt. Ing. Bc. Petra Musilová – tisková mluvčí

vytisknout  e-mailem