HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Požár odpadu u domu v Jirkově, požár zahradní chatky v Ústí nad Labem, požár bytu v Teplicích

V hořícím bytě v Teplicích byla nalezena mrtvá žena. 

Ilustrační foto hasiči.jpgIlustrační foto hasiči.jpg
Územní odbor Chomutov
Požár odpadu
18.1. 2016 7:45 Na linku tísňového volání byl oznámen požár ve sklepě rodinného domu v Jezerské ulici v Jirkově. K požáru vyjela jednotka ze stanice Chomutov a dobrovolná jednotka z Jirkova. Hořel nepořádek před domem. Oheň poškodil fasádu domu. Hasiči jej lokalizovali v 8:03 a zlikvidovali 8:24.
Územní odbor Ústí nad Labem
Požár zahradní chatky
17.1. 2016 13:29 Na linku tísňového volání byl oznámen požár zahradního domku v Řehlovicích okres Ústí nad Labem. K požáru vyjela jednotka ze stanice Ústí nad Labem a dobrovolná jednotka z Řehlovic. Hořela chatka v zahradní kolonii. Jeden člověk se nadýchal kouře, byl odvezen Zdravotnickou záchrannou službou. Hasiči vynesli dvě propanbutanové lahve. Požár lokalizovali třemi vodními proudy v 14:38.
Územní odbor Teplice
Požár bytu
16.1.  2016 19:49 Jednotka HZS ÚK ze stanice Teplice a dobrovolná jednotka z Proboštova vyjely k požáru bytu v Libušině ulici v Teplicích. Hořelo v přízemí čtyřpatrového domu. V bytě bydleli dva starší lidé. Hořela jedna ze dvou ložnic, na posteli byla nalezena mrtvá žena. Muž byl sousedy z bytu vytažen a odvezla jej Zdravotnická záchranná služba. Hasiči požár lokalizovali v 19:59 a zlikvidovali v 20:24. Pravděpodobná příčina požáru: kouření.
 

vytisknout  e-mailem