HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Osobní vůz po nárazu do břehu zablokoval část komunikace

(7.1.2016) Krátce před osmou hodinou večerní přijalo krajské operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě, která se stala mezi obcemi Loučka a Slopné. 

Na místo byla ihned vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Slavičín a následně také posilová jednotka dobrovolných hasičů obce Slavičín. Na místě došlo k havárii jednoho osobního automobilu Seat, který po průjezdu zatáčkou narazil do břehu a následně zablokoval jeden jízdní pruh komunikace. Řidiče, který ve vozidle cestoval sám, si odvezla posádka zdravotnické záchranné služby do nemocnice. Hasiči zabezpečili místo nehody a zajistili vůz proti možnému vzniku požáru. Provozní kapaliny uniklé po nehodě zlikvidovala jednotka pomocí speciálních sorbentů.

V době vyšetřování nehody policií prováděli hasiči nasvětlení místa události a kyvadlové řízení dopravy. Následně bylo vozidlo naloženo na odtahovou službu a byl proveden celkový úklid vozovky od většího množství hlíny, úlomků z vozidla a použitých sorpčních látek. Po více než třech hodinách byl ve 23:35 hodin zásah na místě ukončen a jednotky se vrátily na své základny.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem