HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Osobní vozidlo narazilo do stromu. Řidič nehodu nepřežil.

(21. 9. 2017) Včera večer došlo k tragické dopravní nehodě osobního vozu na silnici č. 496 mezi Bojkovice a Přečkovicemi v okresu Uherské Hradiště. 

Dne 20. 9. 2017 v 18:17 hodin přijali hasiči zprávu o zaklíněném osobním autě ve stromu mezi Bojkovicemi a Přečkovicemi. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Luhačovice a jednotka dobrovolných hasičů z Bojkovic.

Průzkumem hasiči zjistili, že v havarovaném voze je zaklíněný řidič. Hasiči začali s poskytováním předlékařské pomoci. Zároveň provedli protipožární opatření. S hydraulickým vyprošťovacím zařízením začali odstraňovat části poškozeného vozu, aby mohli vyprostit zraněnou osobu. V průběhu záchranných prací přijela na místo nehody zdravotnická záchranná služba. Lékař hasičům sdělil, že řidič umřel.

Hasiči vyprostili tělo řidiče a stabilizovali vozidlo. Pomocí světla umístěného na teleskopickém stožáru v nástavbě zásahového vozu osvětlovali místo nehody pro potřeby Policie České republiky. Policie v místě nehody uzavřela oboustranně silnici na celou dobu vyšetřování.

Hasiči po příjezdu odtahové služby pomohli s naložení vozu. Následně uklidili silnici a vrátili se zpět na své základny.

Autor: nprap. Roman Žemlička – HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna
Uložit vše jako ZIP soubor

vytisknout  e-mailem