HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Nehoda se zraněním zablokovala hlavní tah ve Zlíně

(25.3.2016) V 11:36 hodin přijalo operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě dvou vozidel a motocyklu ve Zlíně - Malenovicích. Na místo byli vysláni profesionální hasiči ze stanice Otrokovice. 

Po příjezdu bylo velitelem zásahu upřesněno, že na čtyřproudé komunikaci z Otrokovic do Zlína došlo k havárii hned tří osobních automobilů a jednoho skútru. K zaklínění osob nedošlo a nebylo proto nutné vyprošťovat.

Hasiči provedli zajištění místa nehody a protipožární zabezpečení motocyklu i všech vozů. Ke zranění došlo u řidiče Toyoty a dítěte, které cestovalo s ním. Zraněn byl také motocyklista. Všichni tři byli po prvotním ošetření odvezeni posádkami zdravotnické záchranné služby do nemocnice. Ostatní účastníci nehody zraněni nebyli.

Krátce po dvanácté hodině byla doprava opět zprovozněna v obou směrech. Hasiči provedli likvidaci úniku provozních kapalin a asistenci policii při šetření a dokumentaci nehody. Po naložení havarovaných vozidel na odtahové služby byl proveden celkový úklid vozovky od střepů a úlomků, a ve 13:40 hodin se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem