HZS Moravskoslezského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Mezinárodní soutěžní výstava modelářů v Ostravě opět v Bělském lese

Stovky modelářů z České republiky, ale také ze Slovenska, Polska a dalších evropských zemí očekávají v sobotu 19.3.2016 organizátoři 12. ročníku mezinárodní soutěže a výstavy papírových modelů Papír Show 2016 v Ostravě. Koná se podruhé na stejném místě – v prostorách Základní školy Bohumíra Dvorského v Ostravě-Bělském lese.

Vedle 15 stovek jiných modelů budou uvnitř vystaveny mnohdy velmi věrné modely zásahové techniky hasičů – odhadem nejméně dvě stovky papírových modelů. Hasiči, především Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje (HZS MSK), akci podpoří vystavenou technikou i cenami pro nejlepší modeláře.

V pátek 18.3.2016 odpoledne a večer (17-21 hodin) bude přejímka modelů. Pro veřejnost bude soutěžní výstava otevřena v sobotu 19.3.2016, a to od 9 do 14 hodin - i s bohatým doprovodným programem a vystavenou technikou venku.

Vedle několika jiných soutěžních kategorií bude opět připravena speciální kategorie IZS, o níž je již tradičně velký zájem. HZS MSK tradičně věnuje věcné ceny do více kategorií modelářských soutěží, mj. rodinné vstupenky do Hasičského muzea města Ostravy.

Výstava je prodejní. Zájemci si zde budou moci koupit některé papírové modely a modelářské potřeby. Vstup pro dospělého činí 30 korun, pro děti je poloviční. Je možné využít rodinné vstupné za 60 korun.

vytisknout  e-mailem