HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Letitá tradice udržuje vzájemné profesní vztahy.

(13.11.2015) Dne 6. 11. 2015 se v prostorách centrální stanice Zlín uskutečnilo tradiční setkání bývalých hasičů.  

Celkem 40 bývalých spolupracovníků přijalo pozvání ke společnému setkání, které se uskutečnilo v pátek 6. listopadu v budově krajského ředitelství HZS Zlínského kraje.

Všechny zúčastněné přivítal ředitel HZS Zlínského kraje plk. Ing. Vít Rušar a předsedkyně Odborového svazu hasičů ve Zlíně kpt. Ing. Martina Neuwirthová.

Toto setkání se stalo i vítanou příležitostí k blahopřání a předání věcných darů letošním jubilantům. Všichni také minutou ticha vzpomněli na ty kolegy, kteří už nejsou mezi námi.

Setkání ale nebylo jen o vzpomínce a oslavě jubilantů. Všichni přítomní si mohli prohlédnout prostory centrální stanice,  novou požární techniku a věcné prostředky PO, proběhla diskuse se sloužící směnou.

Ředitel Územního odboru Zlín plk. Ing. Štefan Hrtús prezentoval přítomným novinky v oblasti personalistiky a vybavování hasičů novými technickými prostředky a výjezdovou technikou. Dále byla prezentována problematika rozvoje výstavby na stanicích v okrese Zlín a samotná zásahová činnost.

 Po této „oficiální části“ programu pokračovalo setkání tradičním posezením v restauraci „Maja“, kde se pak dlouho do večerních hodin vzpomínalo na „staré časy“, kamarády, kolegy a prožité zásahy.

 Děkujeme všem za účast, přejeme hodně zdraví do Nového roku a těšíme se příští rok na další setkání.

Autor: kpt. Ing. Martina Neuwirthová.

vytisknout  e-mailem