HZS Plzeňského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Kontakty - Územní odbor Plzeň

Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje
Územní odbor Plzeň
U Hasičů 1, 323 35 Plzeň


Telefon: 950 331 011
Fax: 950 331 002
Datová schránka: p36ab6k
E-mail: kosutka.podatelna@hzspk.cz





 

Záložky:
Seznam požárních stanic na ÚO Plzeň
Kontakty ÚO Plzeň

 
Seznam požárních stanic
Název stanice Adresa Spojovatelka
PS Plzeň - Košutka U Hasičů 1; 323 35 Plzeň 950 331 011
PS Plzeň - Slovany U seřadiště 196; 326 00 Plzeň 950 332 011
PS Plzeň - Střed Pobřežní 17; 301 17 Plzeň 950 333 011
PS Přeštice Průmyslová 913; 334 01 Přeštice 950 334 011
PS Nepomuk Budějovická 430; 335 01 Nepomuk 950 335 011
PS Plasy Pivovarská 122; 331 01 Plasy 950 336 011
PS Nýřany Šůlova 1150; 330 23 Nýřany 950 337 011

 
Jméno a příjmení Funkce Telefon E-mail
plk. Ing. Pavel Musil ředitel územního odboru Plzeň 950 331 020 pavel.musil@hzspk.cz
Velitelé stanic
mjr. Ing. Michal Pathy velitel požární stanice Plzeň - Košutka 950 331 062 michal.pathy@hzspk.cz
npor. Ing. Dušan Nový velitel požární stanice Plzeň - Slovany 950 332 062 dusan.novy@hzspk.cz
npor. Bc. Milan Klouda, DiS. velitel požární stanice Plzeň - Střed 950 333 062 milan.klouda@hzspk.cz
npor. Ing. Martin Roháč velitel požární stanice Přeštice 950 334 062 martin.rohac@hzspk.cz
npor. Bc. Zbyšek Zuber velitel požární stanice Nepomuk 950 335 062 zbysek.zuber@hzspk.cz
npor. Ing. Štefan Livinka velitel požární stanice Plasy 950 336 062 stefan.livinka@hzspk.cz
npor. Bc. Robert Kučera velitel požární stanice Nýřany 950 337 062 robert.kucera@hzspk.cz
Pracoviště integrovaného záchranného systému a služeb
Ing. Václav Smítka vedoucí pracoviště IZS a služeb 950 331 164 vaclav.smitka@hzspk.cz
Josef Herman pracovník strojní služby 950 331 166 josef.herman@hzspk.cz
Milan Vaněček pracovník strojní služby 950 331 165 milan.vanecek@hzspk.cz
Ing. Jaroslav Jandera pracovník chemické služby 950 331 167 jaroslav.jandera@hzspk.cz
Mgr. Petr Poncar pracovník odborné přípravy jednotek PO 950 331 163 petr.poncar@hzspk.cz
Miroslav Novák servisní středisko CHTS 950 331 168 miroslav.novak@hzspk.cz
Roman Brožíček pracovník technické služby 950 331 169 roman.brozicek@hzspk.cz
Hynek Vacík pracovník KIS 950 331 171 hynek.vacik@hzspk.cz
Pracoviště provozní
Vlastimil Tisot vedoucí provozního pracoviště 950 331 146 vlastimil.tisot@hzspk.cz
Lenka Pavlová sekretariát ředitele 950 331 122 lenka.pavlova@hzspk.cz
Helena Janovská pracovník provozního pracoviště 950 331 121 helena.janovska@hzspk.cz
Jitka Lukášová pracovník provozního pracoviště 950 331 149 jitka.lukasova@hzspk.cz

vytisknout  e-mailem