HZS Plzeňského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Kontakty - ÚO Domažlice

 

Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje
Územní odbor Domažlice
Břetislavova 158, 344 01 Domažlice


Telefon: 950 315 011
Fax: 950 315 002
Datová schránka: p36ab6k
E-mail: podatelna@do.hzspk.cz

 
Seznam požárních stanic  
Název stanice Adresa Spojovatelka
PS Domažlice Břetislavova 158; 344 01 Domažlice 950 315 011
PS Staňkov Baarova 451; 345 61 Staňkov 950 316 011

 
Jméno a příjmení Funkce Telefon E-mail
plk. Ing. Václav Petržík ředitel územního odboru Domažlice 950 315 020 vaclav.petrzik@hzspk.cz
Velitelé stanic
mjr. Ing. Jaroslav Hrdlička velitel centrální požární stanice - CPS Domažlice 950 315 062 jaroslav.hrdlicka@hzspk.cz
npor. Radek Snášel, DiS. velitel požární stanice - PS Staňkov 950 316 062 radek.snasel@hzspk.cz
Pracoviště integrovaného záchranného systému ( IZS ) a služeb
mjr. Bc. Josef Kůstka  vedoucí pracoviště 950 315 166 josef.kustka@hzspk.cz
por. Milan Mathauser, DiS. technik chemické a technické služby 950 315 168 milan.mathauser@hzspk.cz
por. Ing. Karel Fliegel  technik KIS 950 315 172 karel.fliegel@hzspk.cz
Pracoviště prevence, ochrany obyvatelstva a krizového řízení
mjr. Bc. Petr Kinzler vedoucí pracoviště 950 315 152 petr.kinzler@hzspk.cz
kpt. Bc. Jaroslav Marek koordinátor - metodik, OO a KŘ 950 315 159 jaroslav.marek@hzspk.cz
por. Jan Mencl, DiS. ochrana a příprava obyvatelstva 950 315 158 jan.mencl@hzspk.cz
por. Bc. Jaroslav Sokol kontrolní činnosti 950 315 153 jaroslav.sokol@hzspk.cz
nprap. Pavel Pivoňka kontrolní činnosti 950 315 156 pavel.pivonka@hzspk.cz
nprap. Václav Nový kontrolní činnosti, stavební prevence 950 315 154 vaclav.novy@hzspk.cz
nprap. Václav Štengl kontrolní činnosti, zjišťování příčin požáru (ZPP) 950 315 155 vaclav.stengl@hzspk.cz
Pracoviště provozní
Irena Hupáková administrativní a spisový pracovník 950 315 121 irena.hupakova@hzspk.cz
Martina Štenglová koord. projekt. a programový pracovník 950 315 148 martina.stenglova@hzspk.cz

 

vytisknout  e-mailem