Školní a výcvikové zařízení HZS ČR  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Kontakty

Ministerstvo vnitra - Generální ředitelství HZS ČR
Školní a výcvikové zařízení HZS ČR - středisko Brno
Trnkova 85, 628 00 Brno                                                                              

Kliknutím zde se přepnete na mapu.

Provolba z veřejné sítě: 950 610 xxx
Ústředna - vrátnice:              610 111
Fax:                               544 210 375

Ředitelství jméno, příjmení e-mail telefon
ředitel ŠVZ HZS ČR plk. Ing. Ladislav Geleta ladislav.geleta@svzbm.izscr.cz 610 602
zást. ředitele pro výuku a ved. střed. plk. Ing. Radovan Kočí radovan.koci@svzbm.izscr.cz 610 603
zást. ředitele pro provoz a ekonomiku plk. Ing. Jiří Hladík jiri.hladik@svzbm.izscr.cz 610 604
asistentka ředitele Bc. Danuše Bellová danuse.bellova@svzbm.izscr.cz 610 502
projektový pracovník (IROP) Martina Davidová martina.davidova@svzbm.izscr.cz 610 713
referent státní správy a samosprávy Lenka Dlužanská, DiS. lenka.dluzanska@svzbm.izscr.cz 610 587
specialista v obl. služebních vztahů kpt. Mgr. Miroslava Heinzová miroslava.heinzova@svzbm.izscr.cz 610 605
Pracoviště metodiky a plánování jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště mjr. Mgr. Michal Kříž michal.kriz@svzbm.izscr.cz 610 692
plánovač, statistik kpt. Ing. Petr Trojan petr.trojan@svzbm.izscr.cz 610 607
lektor-metodik kpt. Ing. Tomáš Blumajer tomas.blumajer@svzbm.izscr.cz 610 667
lektor-metodik kpt. Bc. Zuzana Kupková, DiS. zuzana.kupkova@svzbm.izscr.cz 610 658
lektor-metodik kpt. Bc. Milan Prát milan.prat@svzbm.izscr.cz 610 696
lektor-metodik kpt. Ing. Jan Sotolář jan.sotolar@svzbm.izscr.cz 610 685
lektor-metodik kpt. Bc. Vlastimil Svoboda vlastimil.svoboda@svzbm.izscr.cz 610 615
technik KIS kpt. Ing. Dalibor Hynšt dalibor.hynst@svzbm.izscr.cz 610 614
technik KIS Petr Kutálek petr.kutalek@svzbm.izscr.cz 610 647
technická podpora výuky František Kuběna frantisek.kubena@svzbm.izscr.cz 610 712
technická podpora výuky Bc. Jan Slovák jan.slovak@svzbm.izscr.cz 610 710
technická podpora výuky Josef Štěrba josef.sterba@svzbm.izscr.cz 610 711
Pracoviště výuky jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště mjr. Ing. Petr Kupka petr.kupka@svzbm.izscr.cz 610 606
lektor-instruktor kpt. Ing. Miroslav Antonín miroslav.antonin@svzbm.izscr.cz 610 705
lektor-instruktor kpt. Bc. Aleš Bambušek ales.bambusek@svzbm.izscr.cz 610 701
lektor-instruktor kpt. Mgr. Daniel Barák daniel.barak@svzbm.izscr.cz 610 664
lektor-instruktor por. Bc. Petr Boček petr.bocek@svzbm.izscr.cz 610 668
lektor-instruktor kpt. Bc. Lubomír Doležal lubomir.dolezal@svzbm.izscr.cz 610 717
lektor-instruktor nprap. Josef Filip josef.filip@svzbm.izscr.cz 610 686
lektor-instruktor kpt. Ing. Pavel Findeis pavel.findeis@svzbm.izscr.cz 610 697
lektor-instruktor nprap. Pavel Frankl pavel.frankl@svzbm.izscr.cz 610 666
lektor-instruktor kpt. Mgr. Jaromír Hladký jaromir.hladky@svzbm.izscr.cz 610 693
lektor-instruktor nprap. Radek Chlad radek.chlad@svzbm.izscr.cz 610 655
lektor-instruktor nprap. Rostislav Ingr rostislav.ingr@svzbm.izscr.cz 610 673
lektor-instruktor por. Bc. Tomáš Koutský tomas.koutsky@svzbm.izscr.cz 610 663
lektor-instruktor por. Ing. Petr Mrnuštík petr.mrnustik@svzbm.izscr.cz 610 706
lektor-instruktor kpt. Bc. Zdeněk Ondráček zdenek.ondracek@svzbm.izscr.cz 610 695
lektor-instruktor kpt. Mgr. Miroslav Petrásek miroslav.petrasek@svzbm.izscr.cz 610 657
lektor-instruktor kpt. Bc. Aleš Pindur ales.pindur@svzbm.izscr.cz 610 703
lektor-instruktor nprap. Antonín Pivoňka antonin.pivonka@svzbm.izscr.cz 610 690
lektor-instruktor por. Ivan Růžička, DiS. iva.ruzicka@svzbm.izscr.cz 610 669
lektor-instruktor kpt. Ing. Josef Sedlák josef.sedlak@svzbm.izscr.cz 610 670
lektor-instruktor kpt. Ing. Pavel Šamánek pavel.samanek@svzbm.izscr.cz 610 691
lektor-instruktor nprap. Radek Tománek radek.tomanek@svzbm.izscr.cz 610 707
lektor-instruktor nprap. Radek Tomášek radek.tomasek@svzbm.izscr.cz 610 715
lektor-instruktor por. Bc. Radek Veselý radek.vesely@svzbm.izscr.cz 610 702
Pracoviště provozu a autoprovozu jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště ppor. Petr Heinig petr.heinig@svzbm.izscr.cz 610 698
řidič pprap. Kamil Dundálek kamil.dundalek@svzbm.izscr.cz 610 528
provozář Libor Halas libor.halas@svzbm.izscr.cz 610 609
provozář Zdeněk Slavotínek zdenek.slavotinek@svzbm.izscr.cz 610 590
provozář Petr Šijanský petr.sijansky@svzbm.izscr.cz 610 704
referent majetkové správy Veronika Jurkovičová veronika.jurkovicova@svzbm.izscr.cz 610 714
referent majetkové správy Tereza Valová tereza.valova@svzbm.izscr.cz 610 609
Pracoviště správy majetku jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště Bc. Miroslav Rolenc miroslav.rolenc@svzbm.izscr.cz 610 616
specialista v oblasti majetku Tomáš Chaloupka tomas.chaloupka@svzbm.izscr.cz 610 665
účetní Lenka Ondříková lenka.ondrikova@svzbm.izscr.cz 610 642
účetní Ilona Spoustová ilona.spoustova@svzbm.izscr.cz 610 643
provozář Luboš Juračka lubos.juracka@svzbm.izscr.cz 610 572
provozář Miroslav Peřestý miroslav.peresty@svzbm.izscr.cz 610 574
Pracoviště ekonomické jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště Bc. Michaela Svojanovská michaela.svojanovska@svzbm.izscr.cz 610 640
účetní Dana Bublíková dana.bublikova@svzbm.izscr.cz 610 641
účetní Karla Knechtová karla.knechtova@svzbm.izscr.cz 610 633
účetní Ing. Ivana Vaňková ivana.vankova@svzbm.izscr.cz 610 645
účetní Jana Wagnerová jana.wagnerova@svzbm.izscr.cz 610 619
agenda kurzů Elena Buříková elena.burikova@svzbm.izscr.cz 610 671
Pracoviště školní kuchyně jméno, příjmení e-mail telefon
vedoucí pracoviště Jan Kala jan.kala@svzbm.izscr.cz 610 644
kantýna kantýna 610 653


aktualizováno: 6.4.2017

vytisknout  e-mailem