HZS Královéhradeckého kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Hasiči školili v nové Akademii seniorů v Hradci Králové

V pondělí 11. ledna 2016 se v novém prostředí Městské policie Hradec Králové v učebně u dopravního hřiště v hradeckém městské části Třebeš konala výuka seniorů.  

Akademii seniorů tentokrát navštívili příslušníci oddělení ochrany obyvatelstva a krizového řízení Hasičského záchranného sboru (HZS) Královéhradeckého kraje, kteří se zaměřili na požární rizika v domácnostech. Přítomné seniory upozornili nejen na nebezpečí požárů a nejčastější příčiny jejich vzniku, ale také další rizika, která jim můžou hrozit. Při přednášce si posluchači připomněli telefonní čísla linek tísňového volání a zopakovali si, jak se zachovat a co dělat v případě požáru a jak správně probíhá evakuace osob z místa ohrožen

Výuku pro seniory organizuje HZS Královéhradeckého kraje každoročně v Domovech důchodců a dalších centrech pro seniory nejen v Hradci Králové, ale také dalších městech v Královéhradeckém kraji. Starší občané jsou prostřednictvím přednášek upozorňováni na možná nebezpečí při vzniku požárů v domácnostech a také se učí, jak se při požárech zachovat a předcházet jim.

 

Foto: HZS Královéhradeckého kraje

 

Odkazy do noveho okna

Akademie seniorů 2016

Akademie seniorů 2016 

Detailní náhled

Akademie seniorů 2016 (1)

Akademie seniorů 2016 (1) 

Detailní náhled

Akademie seniorů 2016 (2)

Akademie seniorů 2016 (2) 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem