HZS Ústeckého kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehody u Loun a v Bílině.

V Bílině zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. 

 

vrtulník ilustrační.jpgvrtulník ilustrační.jpg

Územní odbor Teplice
Dopravní nehoda
18.1. 2016 14:59 Dvě hasičské jednotky vyjely k dopravní nehodě čtyř osobních aut na silnici z Bíliny do Mostu. Jedno havarované auto leželo v poli. Při nehodě byli dva lidé zraněni a jeden zemřel. Na místě zasahoval vrtulník Letecké záchranné služby. Hasiči asistovali letecké záchranné službě a uklidili místo nehody.
Územní odbor Žatec
Dopravní nehoda
18.1. 2016 14:41 Jednotka HZS ÚK ze stanice Louny vyjela k dopravní nehodě na silnici z Loun na Chomutov. Havarované osobní auto bylo na střeše mimo vozovku. Při nehodě byli tři lidé zraněni. Zraněné odvezla Zdravotnická záchranná služba. Hasiči předali místo nehody policii ČR.
Územní odbor Teplice
Dopravní nehoda
18.1. 2016 13:29 Pět hasičských jednotek vyjelok dopravní nehodě dvou cisteren v Bílině – Teplickém předměstí. Při nehodě nebyl nikdo zraněn. Cisterny měly přepravovat etylén, jedna z nich byla prázdná a v druhé mělo být 300 kg látky. Na místo byl povolán odborník z Transportního informačního nehodového sytému, aby posoudil technický stav havarovaných cisteren, zda nehrozí nebezpečí úniku. Hasiči na místo povolali automobilový jeřáb na odtržení vozidel od sebe. Ata byla od sebe odtražena a cisterny dopraveny do areálu Unipetrolu.
 

 

vytisknout  e-mailem