HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Předcházíme rizikům


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dopravní nehoda tří vozidel zablokovala část obchvatu Vsetína. Aktualizace

(15.2.2016) Od 06:37 hodin zasahují profesionální hasiči na komunikaci ze Vsetína směrem Ústí. 

Tři zraněné osoby, dvě zdemolovaná osobní vozidla a poškozený nákladní automobil pro svoz komunálního odpadu. To je bilance dopravní nehody, ke které došlo před půl sedmou ráno na silničním obchvatu Vsetína ve směru na obec Ústí.

V době příjezdu profesionálních hasičů ze stanice Vsetín byli všichni zranění v péči posádek zdravotnické služby, které je následně transportovaly k dalšímu ošetření do nemocnice. Hasiči zajistili místo nehody a havarovaná vozidla proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin. Do rozednění také místo události osvětlovali pomocí osvětlovacího teleskopického stožáru svého zásahového vozidla.

Po sedmé hodině byli zasahující hasiči vystřídáni novou směnou. Do ukončení policejního vyšetřování zůstává jednotka na místě zásahu. Poté budou odstraněny všechny následky nehody.

Dopravní nehoda zcela zablokovala průjezd komunikací. Podle informací z místa zásahu bude uzavírka komunikace trvat delší dobu.  

11:00 hodin:

Před půl desátou byla havarovaná vozidla odtlačena mimo komunikaci, která byla kyvadlově zprovozněna v jednom jízdním pruhu. Po půl desáté byl provoz plně obnoven.  V 10:03 hodin odstranili hasiči všechny následky dopravní nehody a ukončili zásah na místě události.

Autor: por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem