HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Dětská sedačka splnila svůj účel. Dítě vyvázlo z nehody nezraněno.

(29.2.2016) Dopravní nehoda osobního vozidla komplikovala provoz v městské části Zlín – Louky. Na místě zasahovali profesionální hasiči z centrální stanice Zlín. 

Před jedenáctou hodinou došlo v prostoru křižovatky hlavního tahu krajským městem, v městské části Zlín – Louky, k dopravní nehodě osobního vozidla zn. VW Golf. Vozidlo čelně narazilo do sloupu  dopravního značení ve středním dělícím pásu komunikace.  

Při nárazu došlo ke zranění řidiče vozidla i jeho spolujezdkyně. Oba následně skončili v péči posádky zdravotnické záchranné služby. Na zadním sedadle havarovaného vozidla cestovalo v dětské sedačce i malé dítě. To vyvázlo z nehody bez zranění. Dítěte se ještě před příjezdem hasičů ujali svědci nehody, kteří ho přenesli do svého vozidla.

Současně se zajištěním místa nehody a asistencí zdravotníkům, zabezpečili hasiči havarované vozidlo proti vzniku požáru a úniku provozních kapalin.

Po zadokumentování nehody policisty odstranili hasiči vrak vozidla, který blokoval jeden z jízdních pruhů, mimo komunikaci. K odtažení využili ocelového lana a svého zásahového vozidla. Ještě před odjezdem z místa zásahu  hasiči také dokončili nutné likvidační a úklidové práce.

Autor por. Bc. Libor Netopil – tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje

vytisknout  e-mailem