HZS Zlínského kraje  

Přejdi na

Vaše důvěra je náš závazek


Rychlé linky: Mapa serveru Textová verze English Rozšířené vyhledávání


 

Hlavní menu

 

 

Během hodiny zasahovala jednotka u dvou dopravních nehod ve Zlíně

(5.1.2016) Hned dvě dopravní nehody zaměstnaly jednotku profesionálních hasičů ze stanice Zlín. Obě se naštěstí obešly bez zranění.  

Krátce před devátou hodinou večerní přijalo operační středisko hasičů informaci o dopravní nehodě ve Zlíně pod Jižními Svahy. Jak bylo po příjezdu na místo zjištěno, došlo zde k nehodě jednoho osobního automobilu, které narazilo do sloupu. Ve vozidle cestoval pouze řidič, který nebyl zraněn. Hasiči provedli protipožární zabezpečení vozidla a likvidaci úniku provozních náplní. Následně bylo vozidlo odtaženo mimo vozovku a hasiči očistili komunikaci od úlomků a zbytků použitých sorbentů.

Ihned po ukončení prací byla jednotka z místa povolána k další nehodě, ke které došlo na Mladcové v zalesněném úseku ve směru na obec Racková.   

Hasiči byli na místě do několika minut. Podle upřesnění velitele zde došlo k dopravní nehodě jednoho osobního vozidla, které zůstalo viset na srázu a hrozilo pádem do lesa. Nehoda se obešla bez zranění a bez úniku provozních kapalin.

Jednotka okamžitě zajistila místo nehody a zabezpečila vozidlo proti pohybu. Pomocí navijáku zásahového speciálu byl automobil vytažen zpět na vozovku. Po předání místa události policii se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

Autor: kpt. Ing. Pavel Řezníček – HZS Zlínského kraje

Odkazy do noveho okna

01 Zlín

01 Zlín 

Detailní náhled

02 Zlín

02 Zlín 

Detailní náhled

03 Mladcová

03 Mladcová 

Detailní náhled

04 Mladcová

04 Mladcová 

Detailní náhled

05 Mladcová

05 Mladcová 

Detailní náhled

vytisknout  e-mailem