HZS Jihočeského kraje

Chráníme vaše životy, zdraví a majetek

2. ročník přeboru Jihočeského HSK, z.s., a HZS Jihočeského kraje v tenisu

Jihočeský HSK, z.s., a ÚO Strakonice zorganizovaly 2. ročník přeboru HZS Jihočeského kraje v tenisu. Sportovní klání se konalo 15. 9. 2020 v krásném tenisovém areálu Blatná.

Turnaje se zúčastnilo celkem 16 sportovců ze 4 územních odborů. Soutěžilo se ve dvou disciplínách (čtyřhra a jednotlivci), hrálo se na jeden vítězný set.
Nejprve proběhly čtyřhry systémem dvě skupiny po čtyřech, dále následoval systém pavouk křížem 1 x 4, 2 x 3. Na prvním místě se umístili Tomáš Adámek a Jan Vachek z ÚO Č. Budějovice, 2. místo Čeněk Viturka a Michal Podzimek z ÚO Tábor, 3. místo Luboš Pýcha a Vladimír Muchl z ÚO Strakonice.
Po náročných čtyřhrách následovala soutěž jednotlivců. Systém byl zvolen pavouk na jednu porážku. První místo obhájil místní Luboš Pýcha z ÚO Strakonice, který po těžkém boji porazil Čeňka Viturku z ÚO Tábor. Další pořadí 3. – 4. místo Michal Podzimek ÚO Tábor, František Hrach ÚO Strakonice, 5. – 6. místo Václav Svach a Josef Navrátil z ÚO Strakonice.
Přebor se uskutečnil za podpory Jihočeského HSK, z. s., České hasičské sportovní federace, Sportovního svazu hasičů, z. s., HZS Jihočeského kraje, ÚO Strakonice a řady sponzorů: zejména VISHAY ELECTRONIC, spol. s r.o., GD Druckguss, s. r. o., kterým tímto moc děkujeme.

Turnaj v tenise, Blatná - 15. 9. 2020 (5)

Turnaj v tenise, Blatná - 15. 9. 2020 (5...